SERIAL „MISJA NATURA” W CAŁOŚCI DOSTĘPNY NA STRONIE INTERNETOWEJ

Jeśli pragniesz poznać atrakcyjne przyrodniczo miejsca, jesteś ciekawy jakie szanse i możliwości niesie ze sobą program Natura 2000, to koniecznie musisz obejrzeć serial "Misja Natura"!
 Serial Misja Natura to cykl 12-stu odcinków realizowanych w konwencji filmów podróżniczo-ekspedycyjnych, którego bohaterowie tropią i odkrywają tajemnice przyrody. Serial ukazuje piękno i różnorodność rodzimej przyrody oraz pokazuje, w jaki sposób mieszkańcy obszarów Natura 2000 mogą korzystać z możliwości, którą daje sieć Natura 2000.

Promuje również różne regiony Polski w oparciu o produkty lokalne i unikatowe rękodzieło. Ekipa dowodzona przez sztab organizacyjny złożona z ornitologa, dr Romualda Mikuska oraz Małgorzaty Kosik musi sprostać niejednemu wyzwaniu w górach, na bagnach czy w morskich falach. Każdego, kto do tej pory nie mógł obejrzeć "Misji Natura" w telewizji, zapraszamy do obejrzenia wszystkich odcinków na stronie serialu:

Serial powstał w ramach realizowanego przez Fundację Wspierania Inicjatyw Ekologicznych projektu „Misja Natura” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Instrumentu Finansowego LIFE+ oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.