Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

WIECZÓR OPŁATKOWY W MIŁKACH

W piątek 15 grudnia w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Miłkach odbył się przedświąteczny Wieczór Opłatkowy. Atmosfera tego miłego spotkania była naprawdę bardzo rodzinna i wielopokoleniowa. Przybyłych cytatem z Pisma Świętego przywitał ks. proboszcz Marceli Ogar, a następnie z ciepłymi słowami zwrócili się do nich: wójt Barbara Mazurczyk i przewodniczący Rady Gminy Tomasz Gujda. Później na scenę wkroczyły gwiazdeczki z Akademii Talentów Junior i fenomenalnego „Unisono”, po których zaprezentowały się dorosłe zespoły śpiewacze – „Marcinianki” i „Kalina”. Niespodzianką była współczesna wersja „Opowieści wigilijnej”, zainscenizowana przez aktorów z Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Były też pyszne pierogi i kapusta oraz ciasta i różne łakocie, przygotowane przez gospodarzy wieczoru.